Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1
v

Změny v rozvrhu Monday 21. 10.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Klimešová Petra Krj Toá Gjá - Kčí Reá Reá - - Opá -
Kobylka Petr Drx
Krňávek Vít - - - - - - Sp1 Sp1 Sp1
Kundratová Lenka Gjá Šsá
Mrázek Jakub - - Kuá Pjr <> - - - -
Ptáček Vladimír - - - -
Srovnal Jaroslav - - Hvj Hvj
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
IC1 akce akce akce akce
Změny v rozvrzích učitelů
Divišová Monika
před 5. hod dohled šatny a vchod-stan.1  
Dorňák Vojtěch
před 2. hod dohled Hl.bud. 3pa-stan.5  
Drexler Jaroslav
1 supl. (Kob lek) CJL IT3A 126 dohled
Gajová Jana
1 supl. (Kuá lek) ASW IT3B 217 dohled
2 supl. (Klá nepl) IKT PV3 311 přespočetná hod.
Haltmar Miroslav
0 přesun << UCP E2 (ajn) D17 z 15.10. 6. hod
4 navíc ELE E1 (ajn) D17 za odpadlou
4 odpadá ELE E1 (ajn) zrušeno
Havlík Josef
3 změna TEV ES2 (ele) TD1
4 změna TEV ES2 (ele) TD1
5 spojeno (Srv dohl) TEV S2 (ajn) Tka1
6 spojeno (Srv dohl) TEV S2 (ajn) Tka1
Janderková Anna
4 změna PIK S1 IC1
Johnová Marie
7 změna EKO S3 IC1
Krejčí Miroslava
4 supl. (Klá nepl) CHE TL2 412 přespočetná hod.
Kroul Josef
0 supl. (Klá nepl) CJL PV3 311 přespočetná hod.
před 0. hod dohled Hl.bud. 2pa- stan.4  
před 6., 7. hod dohled N.bud. 2pa- stan.8  
Kundratová Lenka
3 spojeno (Mzk služ) PSI IT3B (p3) D24
3 změna ASW IT3B (p1)+ D23
Opatovská Ilona
9 supl. (Klá nepl) OPR VP3 (opr2) mim2 dohled
Přikryl jr. Zdeněk
4 spojeno (Mzk služ) PSI IT3B (p3) D24
Re Monika
2 změna DVK PV1 mim
3 změna DVK PV1 mim
5 spojeno (Klá nepl) PIS PV1 (grad) 405
6 spojeno (Klá nepl) PIS PV1 (grad) 405
Shone Soňa
před 6. hod dohled Hl.bud. 3pa-stan.5  
Srovnal Jaroslav
3. - 6. les.dohled s třídou na akci
Láník Vladimír
7 supl. (Knk pn) PSC ES2 (ele) 111 do úvazku
8 supl. (Knk pn) PSC ES2 (ele) 111 do úvazku
9 supl. (Knk pn) PSC ES2 (ele) 111 do úvazku
Šanovec Ondřej
8 výměna << MAT TL1 103 z 23.10. 3. hod
Šebestová Marie
2 supl. (Kuá lek) ASW IT1B 124 dohled
Štrbíková Iva
5 výměna << MAT IT2A 401a z 24.10. 1. hod
Šubrtová Ivana
8 výměna >> ZEM TL1 na 23.10. 3. hod
Šváb Marek
před 5., 6. hod dohled tělocvična Domov- stan. 12  
Tejklová Martina
3 výměna << CJL E1 105 z 15.10. 4. hod
Tomášková Petra
1 supl. (Klá nepl) CAS TL2 IC1 přespočetná hod.
Nedvědová Miroslava
4 navíc ANJ E1 (ajr) 406 přespočetná hod.
Vepřek Petr
3 výměna >> ELE E1 na 15.10. 4. hod
4 odpadá ELE E1 (ajr) zrušeno
Změny v rozvrzích tříd
E1
3 CJL 105 výměna << Tjá z 15.10. 4. hod
3 ELE výměna >> na 15.10. 4. hod
4 ELE ajn D17 navíc Hmr
4 ANJ ajr 406 navíc Ndá
4 ELE ajr odpadá (Vep)
4 ELE ajn odpadá (Hmr)
S2
5 TEV ajn Tka1 spojí Hvj (Srv)
6 TEV ajn Tka1 spojí Hvj (Srv)
S3
7 EKO IC1 změna Joá
TL1
8 MAT 103 výměna << Šc z 23.10. 3. hod
8 ZEM výměna >> na 23.10. 3. hod
E2
0 UCP ajn D17 přesun << Hmr z 15.10. 6. hod
ES2
3 TEV ele TD1 změna Hvj
4 TEV ele TD1 změna Hvj
7 PSC ele 111 supluje Sp1 (Knk)
8 PSC ele 111 supluje Sp1 (Knk)
9 PSC ele 111 supluje Sp1 (Knk)
IT1B
2 ASW 124 supluje Šsá (Kuá)
IT2A
5 MAT 401a výměna << Štá z 24.10. 1. hod
5 PSI výměna >> na 24.10. 1. hod
IT3A
1 CJL 126 supluje Drx (Kob)
3 ASW p1 D23 změna Kuá
IT3B
1 ASW 217 supluje Gjá (Kuá)
3 PSI p3 D24 spojí Kuá (Mzk)
3 ASW p1 D23 změna Kuá
4 PSI p3 D24 spojí Pjr (Mzk)
PV1
2 DVK mim změna Reá
3 DVK mim změna Reá
5 PIS grad 405 spojí Reá (Klá)
6 PIS grad 405 spojí Reá (Klá)
PV3
0 CJL 311 supluje Krj (Klá)
2 IKT 311 supluje Gjá (Klá)
S1
4 PIK IC1 změna Jrá
TL2
1 CAS IC1 supluje Toá (Klá)
4 CHE 412 supluje Kčí (Klá)
VP3
9 OPR opr2 mim2 supluje Opá (Klá)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou